top of page
b92e50a9-1fea-4947-9812-0f5384fa2ad8.jpg
0584752a-df9d-4e34-b473-ab9e31caedeb (1)

Pronájem

80bd418f-b6b0-4cea-ad8c-b541a06dbcb7 (1)

Security Space je ideálním prostorem pro jakoukoli Vaši vzdělávací, kulturní či společenskou příležitost. Nachází se nedaleko centra Plzně v Čelakovského ulici č. 5. Je dokonalým řešením pro Vás, jenž hledáte příjemné prostředí pro organizaci menších až středně velkých akcí. Security Space je místem nabízejícím exkluzivní soukromí a pohodlí pro Vás a Vaše hosty.

Semináře, přednášky a školení

Celá plocha Security Space bude v případě pronájmu vyhrazena pouze Vám. K dispozici Vám bude plně vybavená přednášková místnost s kapacitou až 40 lidí. Občerstvovací zóna, kde v době přestávky bude připraveno občerstvení dle vašeho výběru. Pro odpočinek přednášejícího lze využít také naši „bussiness room“ a nebo zahrádku s možností posezení.

Soukromé společenské, kulturní a firemní akce

Pokud Vás láká uspořádat Vaši soukromou či firemní akci netradičně, bude právě pro Vás Security Space správným řešením. Prostor dokážeme uspořádat a připravit dle Vašeho přání s možností využití také venkovní zahrádky či grilu. Dle Vašich požadavků zajistíme catering i s obsluhou, hostesky, či ostrahu. Security Space je připraven zajistit akci, na kterou budou Vaši hosté dlouho a rádi vzpomínat.

Obchodní jednání
v „business room“

V rámci Security Space je pro Vaše obchodní jednání připraven bezpečný „business room“,  který je vybaven pohodlnou pohovkou, konferenčním stolkem a televizí. V rámci pronájmu prostoru je samozřejmostí nabídka kávy a nápojů. Pronajmutím tohoto prostoru získáte klidné a soukromé místo pro Vaše důležitá obchodní či jiná setkání.

Aktuální obsazenost / rezervace

Základní parametry 

Security space je velmi sympaticky prostorově řešená otevřená plocha o rozloze 180 m2. S vlastním barem a kuchyní uprostřed je pomyslně rozvržena do tří zón:

  • Přednášková zóna

  • Občerstvovací zóna (prostor kavárny)

  • Zóna pro obchodní jednání

Součástí prostoru je dále zahrádka nacházející se ve vnitrobloku. V rámci prostoru jsou k dispozici dámské a pánské toalety a toaleta pro invalidy. Celý prostor je navíc designově vybaven a obohacen o výstavu fotografií.

Kapacita prostoru

Základní uspořádání

  • Divadlo až 40 osob

Varianty uspořádání

  • Uspořádání do U 25 osob

  • Banket 35 osob

  • Jednání 25 osob

  • Recepce 40 osob

  • Uspořádání dle speciálního přání zákazníka

Vybavení prostoru Security Space

Denní světlo

Zatemnění

Wi-fi

Projektor

Ozvučení

Mikrofon

Televize

Flipchart

Občerstvení

Zahrádka

Gril

Parkování

Velice pohodlně lze zaparkovat na velkém parkovišti u Zimního stadionu vzdáleném cca 3-4 minut pěší chůzí (cca 200m).

Pro organizátory akce nabízíme bezplatné parkovací stání na střeženém parkovišti vzdáleném cca 50 m od Security Space.

Cena pronájmu

Cena pronájmu je určena dle konkrétní poptávky zákazníka. Zašlete Vaši poptávku na email babnicova@hls.cz nebo nás kontaktujte na telefonním čísle 605 292 041 či se za námi zastavte osobně v Security Space.


Držitel zákaznické karty My Security získává speciální cenové zvýhodnění.

Nabídka občerstvení

Catering dle speciálního požadavku zákazníka.

Velice se těšíme, že budeme moci uspořádat školení, přednášku či jinou akci právě Vám.

Tým Security Space

bottom of page