top of page

FRE-PRO point v Security Space

SECURITY SPACE, klientské centrum a showroom bezpečnostní a úklidové služby se stal i oficiálním a jedinečným FRE-PRO pointem v Plzni, kde můžete všechny vonné produkty poznat "osobně".

FRE-PRO Point je místo, na kterém lze získat veškeré informace o našich vonných FRE-PRO produktech.

pisoárová sítka FRE-PRO
FRE-PRO vonné produkty

Originální vůně pro Váš interiér

Produkty řady FRE-PRO se vyznačují vysokou kvalitou, jsou patentované, pravidelně inovované a vyráběné v USA, společností FRESH PRODUCTS LLC, která klade důraz na výrobu produktů složených především z biologicky odbouratelných látek.


Vonné produkty FRE-PRO nabízejí výběr z 5 - 8 druhů komponovaných vůní, z nichž každá má svůj specifický charakter a odlišnou intenzitu.


Máme řešení pro provonění každého interiéru (kanceláře, pánské i dámské toalety, vstupní haly a recepce, šatny, kosmetické provozovny, obchody i domácnosti).


Příjemná vůně při vstupu do interiéru je velmi pozitivně vnímaným prvkem každé návštěvy. Můžete vybírat z jemné vůně bavlny až po silné a energické vůně manga či citrusů.

Seznamte se osobně s jednotlivými FRE-PRO vůněmi
Originální vůně FRE-PRO

POPULÁRNÍ PRODUKTY FRE-PRO

Atraktivní novinkou pro letošní rok je víceúčelový vonný klip Eco Air Clip, který velmi snadno provoní téměř jakýkoli interiér. Díky své univerzalitě a oboustrannému designu lze připnout na nejrůznější místa včetně stolů, příček, sportovních tašek, šatních skříněk, pelíšků pro domácí zvířata, košů, potrubí a mnoha dalších. Garantujeme provonění po dobu 30 dní.


Dostupné ve vůni okurka-meloun, mango, bavlna-len a jablko-skořice.


Dalším velmi oblíbeným produktem je šestiúhelníkové pisoárové sítko Wave 3D, které je oboustranné a vyrobené ze speciálního vonného plastu dle patentované technologie, určené pro provonění, omezení rozstřiku tekutin a udržení pisoáru v čistotě.


Dostupné v 8 originálních FRE-PRO vůních.


Život v Security Space

Security Space i nadále žije svým příjemným životem plným vernisáží, porad, obchodních setkání, pořádáme fóra zdravotníků, swingové večery a koncerty. To vše za podpory skvělé kavárny Security Space & Café vedené Martinou Mikolášovou a jejím vřelým přístupem k hostům.

Přijďte si zpříjemnit odpoledne i Vy a možná vybereme i vůni, která by se hodila do Vašeho pracovního prostoru, kanceláře či domácnosti.


Jsme tu pro Vás. SECURITY SPACE TEAMSecurity Space
Security Space panorama

43 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page