top of page

FRE-PRO point v Security Space

SECURITY SPACE, klientské centrum a showroom bezpečnostní a úklidové služby se stal i oficiálním a jedinečným FRE-PRO pointem v Plzni, kde můžete všechny vonné produkty poznat "osobně".

FRE-PRO Point je místo, na kterém lze získat veškeré informace o našich vonných FRE-PRO produktech.

pisoárová sítka FRE-PRO
FRE-PRO vonné produkty

Originální vůně pro Váš interiér

Produkty řady FRE-PRO se vyznačují vysokou kvalitou, jsou patentované, pravidelně inovované a vyráběné v USA, společností FRESH PRODUCTS LLC, která klade důraz na výrobu produktů složených především z biologicky odbouratelných látek.


Vonné produkty FRE-PRO nabízejí výběr z 5 - 8 druhů komponovaných vůní, z nichž každá má svůj specifický charakter a odlišnou intenzitu.


Máme řešení pro provonění každého interiéru (kanceláře, pánské i dámské toalety, vstupní haly a recepce, šatny, kosmetické provozovny, obchody i domácnosti).


Příjemná vůně při vstupu do interiéru je velmi pozitivně vnímaným prvkem každé návštěvy. Můžete vybírat z jemné vůně bavlny až po silné a energické vůně manga či citrusů.

Seznamte se osobně s jednotlivými FRE-PRO vůněmi
Originální vůně FRE-PRO

POPULÁRNÍ PRODUKTY FRE-PRO

Atraktivní novinkou pro letošní rok je víceúčelový vonný klip Eco Air Clip, který velmi snadno provoní téměř jakýkoli interiér. Díky své univerzalitě a oboustrannému designu lze připnout na nejrůznější místa včetně stolů, příček, sportovních tašek, šatních skříněk, pelíšků pro domácí zvířata, košů, potrubí a mnoha dalších. Garantujeme provonění po dobu 30 dní.


Dostupné ve vůni okurka-meloun, mango, bavlna-len a jablko-skořice.


Dalším velmi oblíbeným produktem je šestiúhelníkové pisoárové sítko Wave 3D, které je oboustranné a vyrobené ze speciálního vonného plastu dle patentované technologie, určené pro provonění, omezení rozstřiku tekutin a udržení pisoáru v čistotě.


Dostupné v 8 originálních FRE-PRO vůních.


Život v Security Space

Security Space i nadále žije svým příjemným životem plným vernisáží, porad, obchodních setkání, pořádáme fóra zdravotníků, swingové večery a koncerty. To vše za podpory skvělé kavárny Security Space & Café vedené Martinou Mikolášovou a jejím vřelým přístupem k hostům.

Přijďte si zpříjemnit odpoledne i Vy a možná vybereme i vůni, která by se hodila do Vašeho pracovního prostoru, kanceláře či domácnosti.


Jsme tu pro Vás. SECURITY SPACE TEAM


#securityspace #frepro #frepropoint


Security Space
Security Space panorama

35 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page